29- letni obywatel Chin zatrzymany za zniszczenie mienia - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

29- letni obywatel Chin zatrzymany za zniszczenie mienia

Data publikacji 05.01.2018

Dzielnicowi z komisariatu policji w Lesznowoli ustalili i wspólnie z patrolowcami zatrzymali 29- letniego obywatela Chin podejrzewanego o dokonanie zniszczenia drzwi wejściowych do jednego z hoteli. Mężczyzna trafił do policyjnej celi i usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia.

Dzień przed wigilią, oficer dyżurny komisariatu w Lesznowoli otrzymał alarmującą informację z jednego z pobliskich hoteli. Wunikało z niej, że nieznany mężczyzna poproszony o opuszczenie hotelu, wpadł w furię i zaczął wybijać szyby oraz niszczyć drzwi wejściowe do hotelu. Tuż przed przybyciem policyjnej załogi zdołał jednak  zbiec.

Sprawą zajęli się lesznowolscy dzielnicowi, którzy ustalili, że pochodzący z Azji mężczyzna jest często widywany na terenie pobliskiego centrum handlowego.

Praca operacyjna dzielnicowych okazała się bardzo skuteczna. Wczoraj po południu w ręce mundurowych wpadł 29- letni obywatel Chin.

Po nocy spędzonej w policyjnej celi, dziś zostały mu przedstawione zarzuty zniszczenia mienia, za co kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

 

js