"Zaatakował" samochód, bo wyprosili go z lokalu - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

"Zaatakował" samochód, bo wyprosili go z lokalu

Data publikacji 04.01.2018

Policjanci z komisariatu w Konstancinie- Jeziornej zatrzymali 42- latka podejrzewanego o wybicie szyby w zaparkowanym samochodzie. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna zrobił to "ze złości", bo chwilę przedtem wyproszono go z jednego z tutejszych lokali. Obiektem ataku stał się zupełnie przypadkowy pojazd.

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 42- letni mieszkaniec gminy Konstancin- Jeziorna, który ubiegłej nocy został wyproszony z jednego z miejscowych klubów. Powodem był stan nietrzeźwości w jakim znajdował się mężczyzna.

Jak wynika już z policyjnych ustaleń, mężczyzna najprawdopodobniej nie mógł się z tym pogodzić i „zaatakował” znajdujący się najbliżej lokalu zaparkowany przy ulicy samochód.

Mężczyzna wybił w nim tylną szybę i próbował dalej kontynuować dzieło niszczenia, lecz na jego drodze stanął pewien mieszkaniec miasta, który ujął sprawcę, zawiadomił oficera dyżurnego komisariatu w Konstancinie- Jeziornej i przekazał go w ręce stróżów prawa.

42- letni mężczyzna został osadzony w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu został mu przedstawiony zarzut zniszczenia szyby zaparkowanego przy ulicy audi.

 

Przestępstwo niszczenia, uszkadzania mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

 

 

js