Areszt dla braci podejrzewanych o znęcanie się nad rodzicami - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Areszt dla braci podejrzewanych o znęcanie się nad rodzicami

Data publikacji 07.11.2017

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali dwóch braci podejrzewanych o znęcanie się nad swoimi rodzicami. Funkcjonariusze zatrzymanym mężczyznom przedstawili po kilka zarzutów karnych i wystąpili o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd do złożonego wniosku przychylił się i zastosował wobec obu mężczyzn trzymiesięczny areszt.

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zostali wezwani do jednego z domów, gdzie miało dojść do pobicia dwóch osób. Na miejscu okazało się, że poszkodowani to małżeństwo, a podejrzewanymi o ich pobicie są ich dwaj synowie. Z uwagi na prowadzone w tej sprawie postępowanie oraz charakter sprawy nie informujemy o przyczynach i przebiegu zdarzenia.

Jednak na uwagę zasługuje reakcja przybyłych na miejsce policjantów, którzy tuż po przybyciu, podjęli skuteczny pościg za uciekającymi mężczyznami. 19 i 25- letni bracia trafili do policyjnej celi.

Mężczyźni usłyszeli po cztery zarzuty karne, za pobicie, groźby, naruszenie miru domowego i niszczenie mienia. Policjanci w tej sprawie złożyli do prokuratora wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania do którego sąd się przychylił . Mężczyźni na najbliższe trzy miesiące trafili już do jednego z aresztów śledczych.

js