Aktualności

Łączy nas sport nie narkotyki- oficjalny start programu w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”

Data publikacji 19.10.2017

Mistrzowie sportu i policjanci, wśród których był również mł.asp. Paweł Zajc – mistrz Aikido, rozpoczęli program profilaktyczny skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych pod nazwą „Łączy nas sport nie narkotyki” a wszystko to w ramach kampanii społecznej „Kręci mnie bezpieczeństwo”

W Piasecznie w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”,  zainaugurowano w tutejszych szkołach program pod nazwą „Łączy nas sport nie narkotyki”. Na pierwszym w tym roku szkolnym spotkaniu, gościł jego twórca Piotr Bąkowski- wielokrotny Mistrz Świata w kickboxingu.

Zajęcia odbyły się w Ośrodku Szkolno- Wychowawczym przy ul. Szpitalnej w Piasecznie. Program współprowadzony jest przez piaseczyńską policję, a głównym jej celem jest idea rozwoju osobowego i samodoskonalenia się, dającego siłę odrzucania negatywnych i groźnych zachowań dotyczących młodzieży wieku szolnego.

W programie podzielonym na dwie części uczestniczyli oprócz Pana Piotra Bąkowskiego, także Pani Dominka Rembelska – mistrzyni świata Capoeiry, oraz policjant z piaseczyńskiej drogówki mł. asp. Paweł Zajc- mistrz i trener Aikido oraz kom. Jarosław Sawicki.

js