31- letni wandal wpadł w ręce wywiadowców - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

31- letni wandal wpadł w ręce wywiadowców

Data publikacji 13.09.2017

Funkcjonariusze z zespołu wywiadowczego z Piaseczna „na gorącym” zatrzymali 31- latka który idąc ulicą Powstańców Warszawy uszkodził zaparkowany przy niej samochód. Mężczyzna miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci nie wykluczają, że poszkodowanych właścicieli pojazdów może być więcej.

Było tuż po północy, gdy na ulicy Powstańców Warszawy w Piasecznie można było usłyszeć specyficzny odgłos kopania w karoserię samochodową. O swoich obawach oficera dyżurnego powiadomiła jedna z mieszkanek pobliskiego domu. Funkcjonariusze z zespołu wywiadowczego, którzy znajdowali się w pobliżu już po kilku minutach od zgłoszenia zatrzymali „na gorąco” 31- latka który zdołał jeszcze wyrwać z zaparkowanego renault lusterko.

Mężczyzna był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał go w swoim organizmie niemal 2 promile.

Został on zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Policjanci jeszcze na miejscu zauważyli, że stojący w pobliżu renault samochód marki peugeot ma również urwane lusterka. Nie wykluczone, że nietrzeźwy 31- latek uszkodzić mógł jeszcze więcej pojazdów. Poszkodowanych prosimy o pilny kontakt z piaseczyńska policją.

Niszczenie mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

 

js