Aktualności

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, uciekając wyrzucił środki odurzające

Data publikacji 12.09.2017

Po pościgu policjanci z Konstancina- Jeziornej zatrzymali 37- letniego kierowcę opla, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, i kontynuował jazdę podczas której próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci nie wykluczają, że pojazdem kierował będąc pod wpływem środków odurzających.

Do policyjnej celi trafił 37- letni mężczyzna, który w Konstancinie- Jeziornej nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci z tutejszego komisariatu natychmiast podjęli pościg za oplem insygnią, a także poprosili o pomoc drugą z załóg znajdującą się w tym czasie w najbliższym rejonie. Mimo dawnych kierowcy opla sygnałów do zatrzymania w tym świetlnych i dźwiękowych kontynuował on swoją jazdę aż do chwili, gdy dalszy przejazd zablokował mu jeden z radiowozów. Tuż przed zatrzymaniem z pojazdu wyrzucił on paczkę, co nie uszło jednak uwadze jednego z funkcjonariuszy.

Mężczyzna został zatrzymany, a w zabezpieczonej paczce znajdowały się środki odurzające w postaci amfetaminy, mefedronu i marihuany.

37- letni kierowca trafił do policyjnej celi. Została również od niego pobrana krew do badań, ponieważ policjanci nie wykluczają, że mógł on pojazd prowadzić pod wpływem narkotyków.

 

js