Kolejna młoda osoba odpowie za posiadanie środków odurzających - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejna młoda osoba odpowie za posiadanie środków odurzających

Data publikacji 26.08.2017

Policjanci z piaseczyńskiej patrolówki zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie środki odurzające. Niestety to kolejna młoda osoba, która weszła w konflikt z prawem. Ponownie przypominamy, że w Polsce posiadanie nawet najmniejszej ilości narkotyków jest zabronione i podlega odpowiedzialności karnej.

Podczas patrolu funkcjonariusze z piaseczyńskiej patrolówki zauważyli kilka młodych osób, które na skwerze pomiędzy budynkami w Górze Kalwarii spożywały alkohol. Podczas interwencji jeden z młodych mężczyzn swoim zachowaniem wzbudził dodatkową czujność funkcjonariuszy.

19- latek zachowywał się nerwowo i kwestionował podjęcie przez policjantów interwencji. Podczas kontroli osobistej okazało się, że w ujawnionej przy nim paczce papierosów znajdowała się marihuana. 19- latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Usłyszy teraz zarzuty wynikające z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani.

Niestety to kolejna młoda osoba, która zupełnie niepotrzebnie rujnuje swoje zdrowie i wchodzi w konflikt z prawem. Policjanci ponownie przypominają, że w Polsce posiadanie nawet najmniejszej ilości środków odurzających jest zabronione.


 

js