Kolejna młoda osoba zatrzymana za posiadanie środków odurzających - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Kolejna młoda osoba zatrzymana za posiadanie środków odurzających

Data publikacji 16.08.2017

Policjanci z piaseczyńskiej patrolówki zatrzymali 21- latka przy którym ujawniono opakowanie z ponad 7 gramami marihuany. Jego ustalenie i zatrzymanie było możliwe dzięki profesjonalnej współpracy z jednym z dzielnicowych. Policjanci przypominają, że w polskim prawie posiadanie jakichkolwiek ilości środków odurzających jest zabronione!

Dzięki doskonałej znajomości nie tylko terenu, ale również rozpoznaniu zagrożeń możliwe było zatrzymanie młodego mężczyzny, który posiadał przy sobie środki odurzające. Dzielnicowy z Piaseczna natychmiast po tym jak uzyskał informację o osobie mogącej posiadać narkotyki, skontaktował się z funkcjonariuszami z wydziału patrolowo- interwencyjnego.

Mundurowi z patrolówki posiadając już wiedzę o jego wyglądzie i ewentualnym miejscu przebywania, już po kilkunastu minutach wytypowali taką osobę.

Podczas legitymowania 21- latek nie ukrywał zdenerwowania. Wezwany do wydania narkotyków, policjantom podał opakowanie z zawartością ponad 7 gramów marihuany.

To już kolejny w ostaniach dniach młody chłopak zatrzymany z powodu posiadania środków odurzających. Przypominamy, że w polskim prawie posiadanie jakichkolwiek ilości środków odurzających jest zabronione i zagrożone surową odpowiedzialnością karną skodyfikowaną w ustawie o przeciwdziałaniu narkomani.

 

 

js