Aktualności

Dzielnicowi z Piaseczna zatrzymali 37- latka podejrzewanego o kradzieże

Data publikacji 26.05.2017

Dzielnicowi z Piaseczna zatrzymali 37- letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie co najmniej dwóch kradzieży w sklepie kosmetycznym. Straty wyniosły łącznie niemal 900 złotych. W obu przypadkach jego łupem padły markowe damskie i męskie perfumy. Policjanci zatrzymali go „na gorąco” w chwili, gdy próbował opuścić placówkę handlową.

Przed kilkoma dniami policjanci z Piaseczna zostali poinformowani, że w znanej drogerii doszło do kradzieży perfum i wód toaletowych o wartości niemal 600 złotych. Zebrany wówczas materiał dowodowy w tym zdjęcie z kamer monitoringu zostało przedstawione na odprawie służbowej piaseczyńskim dzielnicowym.

I właśnie wczoraj podczas patrolu został on rozpoznany przez funkcjonariuszy, gdy wchodził do drogerii. Jednak już po chwili podczas wyjścia, gdy przeszedł linię kas został zatrzymany przez dzielnicowych. 37- leni mężczyzna początkowo zaprzeczył, by z kradzieżą miał cokolwiek wspólnego. Jednak przeszukanie jego bagażu rozwiało wszelkie wątpliwości. Skórzana torba posiadała dodatkowe wyposażenie mające zmylić czujność urządzeń alarmowych. Wewnątrz znajdowały się damskie i męskie perfumy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do piaseczyńskiej komendy.

Po okazaniu mu materiału dowodowego sprzed kilku dni przyznał się, że to także on za nią odpowiada. Łączna wartość skradzionych perfum to niemal 900 złotych.

Mężczyzna nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej.


 

js