Przyszedł na zakupy, za które nie miał zamiaru zapłacić. Policjanci z Piaseczna w jednym z centrów handlowych zatrzymali Mateusza S. Mężczyzna odpowie za kradzież obuwia, czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Na szczęście nie doszło do tragedii, gdy pijany mężczyzna kierujący vw spowodował kolizję. W Piasecznie na ulicy Puławskiej kierując vw doprowadził do kolizji ze skodą. Bolesław Z. za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia.
Sukcesem zakończyły się ostatnie działania policyjne skierowane przeciwko złodziejom. Piaseczyńscy kryminalni wyjaśnili okoliczności kradzieży sześciu rowerów, które miały miejsce na terenie miasta. Zatrzymali Pawła S. podejrzanego o dokonanie tych przestępstw. Wczoraj mężczyzna usłyszał sześć zarzutów, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Kierowca vw transportera jechał wężykiem, na ulicy Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie miał problemy z jazdą po swoim pasie ruchu. Policjanci z komisariatu zareagowali natychmiast zatrzymując pojazd do kontroli. Michał S. był pijany, miał prawie 1,9 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
Dwa dni temu policjanci z Tarczyna przyjęli zawiadomienie o kradzieży biżuterii z mieszkania, w którym właściciele zostawili otwarte okno. Złodzieje wybierają lokale, w których drzwi nie są zamknięte na klucz. Jeśli domownicy nie usłyszeli intruza, wtedy ten wchodzi do środka zabiera leżące na wierzchu torebki, kluczyki od samochodu, telefony, portfele i szybko wychodzi. Policjanci przypominają o zamykaniu drzwi mieszkań i domów, nawet gdy cała rodzina jest w środku.
Kilka dni temu ukradł markowe perfumy w sklepie kosmetycznym o wartości prawie 440 złotych. Nie przypuszczał nawet, że piaseczyńscy kryminalni nie zapomnieli o sprawie kradzieży. 36-latek będzie odpowiadał za kradzież, czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Piaseczyńscy kryminalni „tropiący” ukrywających się przestępców, zatrzymali kolejnego z nich. Tym razem w ich ręce wpadł 41-letni mężczyzna. Sławomir B. był poszukiwany listem gończym i dwoma nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego wydanymi przez Sąd Rejonowy w Wejherowie. Zatrzymany mężczyzna został osadzony w areszcie śledczym.
Dzięki błyskawicznej reakcji policjantów z Komisariatu w Konstancinie-Jeziornie, 32-latek odpowie za swój czyn. Mężczyzna wykorzystał chwilową nieuwagę właścicieli posesji i ukradł pieniądze, biżuterię o łącznej wartości ponad 1400 złotych. Wpadł w ręce funkcjonariuszy gdy wracał z lombardu, gdzie zastawił skradzione przedmioty. Mężczyzna będzie odpowiadał za kradzież, grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.
Wielokrotnie informowaliśmy o różnych niebezpieczeństwach czyhających w sieci na internautów. Pamiętajmy, że w wirtualnym świecie też możemy paść ofiarą oszusta lub złodzieja. Doświadczyły tego kolejne osoby, które wpłaciły pieniądze i mimo upływu kilku tygodni nie otrzymały zamówionego towaru, a także nie udało im się nawiązać kontaktu ze sprzedającymi.
54-letniemu kierowcy vw pozostało niewiele ponad miesiąc do końca obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów. Mężczyzna zlekceważył jednak postanowienie sądowe i wsiadł za kierownicę. N ulicy Puławskiej popełnił wykroczenie drogowe. Po sprawdzeniu wyszło na jaw, że mężczyzna złamał zakaz sądowy, czyn ten zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.
<<
<
1
>>